reklamı kapat

POPÜLER

iPhone 11 Pro Samsung Galaxy S11 Deed Fusion
Deed Fusion Samsung Galaxy S11 iPhone 11 Pro

Samsung Galaxy S11 için ortaya çıkan şaşırtıcı değişiklik planı

Samsung Galaxy S11 son dönemde sık sık gündeme geliyor. 2020’nin başında gelecek yeni amiral gemisi, farklı bir isim taşıyabilir.

Bu şaşırtan bilgi direkt olarak sağlam sızıntı kaynağı Evan Blass’tan (Evleaks) geliyor. Onun bir başka sağlam kaynaktan duyduğu bilgiye göre Samsung, geleceği için önemli bir değişiklik planlıyor. Buna göre firma yeni yılda Galaxy S ve Galaxy Note serileri arasındaki ayrımı bitirmeyi düşünüyor. Bu bağlamda Samsung’un yeni bir isimlendirmeye geçeceği söyleniyor. Bu açıdan Samsung Galaxy S11 modelinin karşımıza Samsung Galaxy One şeklinde çıkabileceğini belirten Blass, bu bilginin doğruluğu konusunda emin konuşuyor. Henüz tam olarak detaylandırılmayan bu bilgi, birçok farklı duruma işaret ediyor. Firmanın 2020’de sadece tek bir Galaxy One amiral gemisi tanıtması çok mümkün görünmüyor. Ancak burada biliyorsunuz pazar değişiyor. Şirketin bu yüzden 2020 politikası bir adet normal amiral gemisi ile bir adet katlanabilir ekranlı amiral gemisi şeklinde olabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında diğer bildiklerimiz değişmiyor

Yeni aile tekrardan hatırlamak adına SM-G981, SM-G986 ve SM-G988 kod numaralarına sahip üç farklı modelden oluşuyor. Bildiğimiz kadarıyla ailenin kod adı da “Picasso” olarak geçiyor. Kutularından Android 10 temelli One UI 2.1 ile çıkacak modellerin, 90 Hz hızında bir AMOLED ekran ile yolda olduğu söyleniyor. Yine daha önce gelen bilgilere göre her üç modelde de 5G desteğini sunacak firma, modellere 128 GB’dan tam 1 TB’a kadar birçok farklı depolama seçeneği sunmaya hazırlanıyor. Modellerde iPhone 11 Pro’larda olduğu gibi bir Deep Fusion kamera teknolojisi de yer alabilir deniyor. Bu teknolojinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Üç arka kameralı iPhone 11 Pro