reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy S21 FE için çıkış çok yakında görünüyor

Samsung Galaxy S20 FE modeli gibi Samsung Galaxy S21 FE de yolda bulunuyor ve firma şimdiden resmi site hazırlıklarına başlamış durumda.

Samsung Galaxy S21 FE, direkt olarak yukarıdaki tasarımla yolda bulunan yurt dışı için bütçe dostu bir seçenek konumunda.

Telefonu bugün gündeme getiren, Samsung’un resmi Meksika sitesine konulması oldu. Bu açıdan Galaxy S21 FE çok ama çok yakında resmen tanıtılacak gibi görünüyor.

Daha önce ortaya çıkanlara göre merak edilen modellerden Galaxy S21 FE, teknik olarak 6,4 inç boyutta bir AMOLED ekrana sahip olacak.

En son 4.500 mAh pil üzerine kurulduğu ortaya çıkan telefon, gücünü Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alacak gibi görünüyor. Ancak bu halen kesin değil.

6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı düşünülen Galaxy S21 FE, arkasında yüzde 99 ihtimalle üçlü kamera taşıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE Türkiye’de de satılacaktır

Daha önce de aktardığımız üzere Samsung’dan yeni bir Galaxy S20 FE modeli de geliyor. Bu model kısa süre önce firmanın resmi sitesine giriş yaptı.

Samsung Galaxy S20 FE şu an iki farklı versiyona sahip. Modelin LTE versiyonu Exynos 990 işlemci kullanıyor.

Telefonun 5G versiyonu ise Snapdragon 865 işlemci kullanıyor. Şimdi yolda olan yeni sürüm ise Snapdragon 865 işlemci ile fark yaratıyor.

Halen bu versiyonun Exynos 990 işlemcili 4G sürümün yerini alacağı iddia ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın