reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE Galaxy Z Fold 3

Samsung Galaxy S21 FE tasarımı ve renklerini gösteren yeni taslaklar

Samsung Galaxy S20 FE modeli gibi Samsung Galaxy S21 FE de yolda bulunuyor. İşte bu model için hazırlanan yeni taslak tasarımlar gündemde.

Samsung Galaxy S21 FE, direkt olarak yukarıdaki tasarımla yolda bulunan yurt dışı için bütçe dostu bir seçenek konumunda.

Bu modeli şimdi gündeme getiren Evan Blass tarafından paylaşılan aşağıda gördüğünüz görseller oldu. Resmi CAD / 3D dosyaları üzerinden hazırlanan bu taslak tasarımlar, telefon için görsel anlamda artık hiçbir sürpriz bırakmıyor.

Burada telefonun ön yüzü ve arka tasarımı yanında sunulacak bazı renkleri de karşımıza çıkıyor. Bu renklerin çıkışta daha fazla olma ihtimali de bulunuyor. Ancak bu şimdilik bu konuda resmi bir sızıntı yapılmış değil.

Satışa çıktıktan sonra Galaxy S20 FE gibi Türkiye’de de satılacak Galaxy S21 FE, yüksek ihtimalle çok yakında olan telefonlar arasında yer alıyor. Model için tanıtımın artık çok yakında yapılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21 FE için neler biliyoruz?

4.500 mAh pil üzerine kurulduğu bilinen Galaxy S21 FE, gücünü Snapdragon 888 ya da Exynos 2100 işlemciden alacak gibi görünüyor. Burada son işaretler sadece Snapdragon 888 kullanılabileceğini gösteriyor.

Galaxy S21 FE, 6,4 inç boyutta bir AMOLED ekrana sahip olacak. 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı düşünülen Galaxy S21 FE, arkasında üçlü kamera taşıyacak.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın