reklamı kapat

POPÜLER

iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13

iPhone XI modelini iOS 13 ile gelecek koyu arayüzle gösteren konsept

Teknoloji devi Apple’ın bu yıl içerisinde tanıtacağı yeni akıllı telefonu iPhone XI, iOS 13 ile gelecek koyu arayüzle nasıl görünürdü? İşte bunu cevabını veren konsept;

Geçen hafta yayımlanan habere göre 2019 iPhone ailesi 2018’de de olduğu gibi üç farklı modelden oluşuyor. Bunların sırasıyla 6,5 inç OLED ekranlı iPhone XI Max, 5,8 inç OLED ekranlı iPhone XI ve 6,1 inç OLED ekranlı iPhone XR (2019) olduğu söyleniyor. İşte bu modeller, iOS 13 işletim sistemiyle beraber koyu arayüz moduna sahip olacak. Bunun nasıl olacağını göstermek isteyen PhoneArena, karşımıza özel konsept çalışmasıyla çıktı. Hem iPhone XI modelini hem de iOS 13 ile destekli tüm cihazlara gelecek koyu arayüzü gözler önüne seren konsept, oldukça güzel ve gerçekçi görünüyor. Konseptte görülen modelin arka kamerasını gerçekten böyle konumlandırmayacağı tahmin edilen Apple, biliyorsunuz koyu arayüz için çok uzun zamandır talep alıyor. 2019 ailesinde LCD ekran kullanmayı bırakacak gibi görünen firma, bu daha az enerji harcayan ve gece kullanımı kolaylaştıran arayüz ile birçok kişiyi memnun edecek gibi görünüyor. Benzer mod (Sistem geneline yönelik) bu yıl gelecek Android Q işletim sisteminde de aktif olarak yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13
iPhone XI Apple iOS 13

Apple iPhone XI, XI Max ve XR 2019 için diğer bildiklerimiz şöyle

Örneğin aile Wi-Fi 6 standardına destek verecek. Bu sayede mevcut kullandığımız Wi-Fi 5’e oranla bağlantı hızı yüzde 40 oranında artacak telefonlar, IEEE 802.11ax teknolojisini temel alacak. 2019 ailesinin 5G bağlantı desteği sunacağı da dikkat çeken yeni bilgiler arasında yer alıyor. Firmanın bunun için MediaTek ve Samsung‘dan 5G modem alacağı söyleniyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni arayüz yapısı