reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Sport akıllı saat
Samsung Galaxy Sport akıllı saat

Şık tasarımlı Samsung Galaxy Watch Sport modelinden yeni görseller

Samsung‘un kısa süre önce ilk taslak tasarımı ortaya çıkan yeni akıllı saat modeli Galaxy Sport için yeni görseller yayımlandı.

Samsung Galaxy Sport, artık kendisine gündemde daha çok yer bulunuyor. Oldukça merak edilen saat için yeni görseller ortaya çıktı. Mavi, roze altın ve siyah renklerde karşımıza çıkan model, yeni görsellerden anlaşılacağı üzere çok da ince çerçevelere sahip değil. Yuvarlak bir ekranı bulunan model, diğer modellerde yer alan döndürülebilir çerçeve yapısına sahip değil. Tam anlamıyla spor odaklı olan Samsung Gear Sport, daha önce öğrendiğimiz kadarıyla 4 GB dahili depolamaya sahip. Firmanın diğer akıllı saat modelleri gibi WearOS değil Tizen işletim sistemine üzerine kurulan akıllı saat, 1,2 inç ekran ile geliyor. Yerleşik olarak dijital asistan Bixby’i bünyesinde barındıracak Sport, bu görsellerden de gördüğümüz üzere spor odaklı saat arayüzleriyle geliyor. Burada kişilere birçok farklı arayüzün sunulacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy Sport akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Sport akıllı saat modeli ne zaman tanıtılacak?

Modelin resmi olarak 20 Şubat tarihinde Galaxy S10 ailesiyle beraber ya da MWC 2019’da lanse edilmesi bekleniyor. Burada MWC 2019 daha çok ağır basıyor. Saatin fiyatı hakkında ise henüz ortaya çıkmış bir bilgi bulunmuyor. Akıllı saatleri genel olarak nasıl buluyorsunuz?

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Watch tanıtım videosu