reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Sport
Samsung Galaxy Sport

Şık tasarımıyla Samsung Galaxy Sport ortaya çıktı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un yeni akıllı saati tasarımsal olarak gerçek anlamda bulunuyor. İşte Şık tasarımıyla Samsung Galaxy Sport

Daha önce üstü kapalı görseller ile karşımıza çıkan Samsung Galaxy Sport, bu sefer hazırlanan taslak tasarımla gündemde. Bu sefer tüm tasarım detayları görünen saat, genel olarak oldukça şık görünüyor. Yuvarlak bir ekranı bulunan model, diğer modellerde yer alan döndürülebilir çerçeve yapısına sahip değil. Birçok kişi için üzücü görünen bu detay, akıllı saatin modern yapısını artırıyor. Bu sayede oldukça ince çerçevelerin kullanılacağı görülüyor. İsminde de geçtiği üzere daha çok spor odaklı olan Samsung Gear Sport, daha önce öğrendiğimiz kadarıyla 4 GB dahili depolamaya sahip. Firmanın diğer akıllı saat modelleri gibi WearOS değil Tizen işletim sistemine üzerine kurulan akıllı saat, 1,2 inç ekran ile geliyor. Yerleşik olarak dijital asistan Bixby’i bünyesinde barındıracak Sport, eğer doğruysa dört farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bunlar siyah, gümüş, yeşil ve roze altın olarak görünüyor. Modelin resmi olarak Galaxy S10 ailesiyle beraber ya da MWC 2019’da lanse edilmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Sport

Samsung Galaxy Watch hangi özelliklerle gelmişti?

Hatırlamak adına 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen saat, 1,3 inç AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekran çizilmeye oldukça dayanıklı Gorilla DX+ cam ile korunuyor. Söylendiği kadarıyla saat 470 mAh pil ile 7 güne yakın bir kullanım ömrü sunabiliyor. 60 binden fazla saat arayüzüne sahip olduğu belirtilen Samsung Galaxy Watch, olması gerektiği gibi su geçirmiyor. Nabız dahil birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, artık kullanıcısına çok daha derin bilgiler sunabiliyor. Dokunmatik ekran yanında Gear S3 gibi döndürülebilen çerçeveyle kontrol edilen saat, bakıldığı zaman biraz daha minimalist görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Galaxy Watch tanıtım videosu