reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’nin Türkiye’deki ikinci mağazasının açılış tarihi ve sürprizleri belli oldu

Huawei‘nin Türkiye’de açacağı ikinci mağazanın açılış tarihi netleşti. İzmir’in ardından İstanbul’da İstinye Park‘ta açılacak mağazanın 6 Nisan tarihinde hizmete gireceği kesinleşti.

Huawei, önümüzdeki hafta açacağı yeni mağazasında kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor. Mağazanın açılışına özel 6-7 Nisan tarihlerinde Huawei ürünlerinde yüzde 20 indirim ve sürpriz hediye fırsatları olacağı belirtiliyor. Kısa bir süre önce Paris’te gerçekleşen etkinlikte tanıtılan Huawei P30 ve P30 Pro modellerinde indirim olmayacak. Şirket bu modellerde indirim yerine Huawei P30 veya P30 Pro satın alanlara yeni nesil Huawei Watch GT ve 3 ay ekran garantisi hediye edilecek. Mağaza açılışına LOG ekibi olarak bizim de katılacağımızı söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

P30 Pro kamera performansıyla tüm dikkati üstüne çekiyor

Huawei P30 Pro, kamera performansıyla sınırları zorluyor. DxoMark tarafından piyasadaki en iyi kameraya sahip akıllı telefon olduğu belirtilen P30 Pro, 5x optik zoom yeteneğine, iPhone Xs Max ise 2x optik zoom yeteneğine sahip. P30 Pro, 5x optik zoom yeteneği haricinde 10x kayıpsız ve 50x dijital zoom yapabiliyor. P30 Pro, daha iyi derinlik algılama için bir ToF sensörüne de sahip. Bu sensör bilmeyenler için kızılötesi ışığın nesneye ulaşması ve yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. Quad Bayer filtresini RYYB (Kırmızı, sarı, sarı, mavi) piksel yapısıyla birleştiren telefon, bu sayede inanılmaz iyi düşük ışık fotoğrafları çekebiliyor. Telefonun ISO 409.600 (Işık hassasiyeti) seviyesine kadar çıkabildiği de belirtiliyor.