reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT Runner akıllı saat

Huawei Watch GT Runner akıllı saat için Türkiye fiyatı belli oldu

Yakın zaman önce yurt dışında lanse edilen Huawei Watch GT Runner akıllı saat modeli için Türkiye fiyatı belli oldu.

Huawei Nova 9 SE, P50 Pro ve P50 Pocket ile beraber Türkiye pazarına getirilen Huawei Watch GT Runner akıllı saat, buradan 3.499 TL satış fiyatı ile elde edilebilir hale geldi. Yuvarlak tasarımlı bir seçenek olan şık tasarımlı saat, sadece siyah renkte elde edilebiliyor. Huawei’nin açıklamasına göre iki haftalık bir pil ömrü sunan akıllı saat, isminde de geçtiği üzere spesifik olarak koşuculara odaklanıyor. Bunun için “Bilimsel Koşu Programı” dahil olmak üzere birçok gelişmiş yazılım altyapısı bulunan model, gerçek zamanlı olarak nabız takibi yapabiliyor ve yapay zekâ temelli bir koşu antrentörü ile kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

Özel çift bantlı GPS sistemi ve anten sistemiyle koşulan rotayı çok hassas şekilde kayıt altına alan Huawei Watch GT Runner akıllı saat modeli, koşu sırasında sesli bildirimler de yapabiliyor. Müzik ayarlarını ve telefon görüşmelerini bağlı telefon üzerinden bünyesine alabilen model, 1,43 inç 466×466 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 46,4 mm kasası olan Watch GT Runner, elbette sudan etkilenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anormal kalp atış hızı bildirimi, 7/24 SpO2 takibi, uyku izleme ve adet döngüsü izleme gibi birçok sağlık takibi özelliğiyle gelen akıllı saat, hitap ettiği aktif kişileri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Huawei Watch GT Runner akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın