reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch GT Runner
Huawei Watch GT Runner
Huawei Watch GT Runner

Huawei Watch GT Runner için hediye kampanyası

Bizim de kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch GT Runner için bir kampanya duyuruldu.

Advertisement

Huawei’nin akıllı saat ailesine yeni katılan model adından da anlaşılacağı üzere koşucuları ve sporla uğraşan kişileri hedef alıyor. AKıllı saati alan kullanıcılara akıllı tartı 3 hediye ediliyor. Bu kampanya haricinde garanti süresi ücretlerinde de indirim fırsatı sunuluyor. HarmonyOS işletim sistemi yüklü gelen saatte 1,43 inç boyutunda AMOLED bir ekran yer alıyor.

Akıllı saat hafif ve konumlandırma doğruluğunu artıran yüksek mukavemetli polimer fiber kullanıyor. 38,5 gram ağırlığındaki saat akıllı modda 14 güne varan pil ömrü vadediyor. Watch GT Runner yoğun kullanım  senaryosunda ise 8 günlük uzun pil bir ömrü sunuyor.

Huawei Watch GT Runner pusula özelliğini destekleyen yerleşik bir barometreye sahip. Ayrıca kulaklık veya hoparlörlerle müzik çalmayı desteklemesi haricinde 500 şarkıya kadar depolayabilen büyük miktarda depolama alanı ile birlikte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT Runner gelişmiş uydu konumu özelliğiyle fark yaratıyor

Akıllı saatte daha önceki modellerden farklı olarak daha hızlı uydu konumu özelliği bulunuyor. Yeni anten tasarımı sayesinde akıllı saat daha gelişmiş bağlantı ve GPS desteği sağlıyor. Çift bantlı ve beş sistemli GNSS ise daha hızlı uydu arama hızına ve daha doğru konumlandırmaya imkan tanıyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display