reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT Runner

Koşucuları hedef alan Huawei Watch GT Runner için indirim fırsatı

Huawei Watch GT Runner modelinin fiyatı geriledi. 3.099 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan akıllı saat şu anda 2.999 TL‘ye satılıyor.

Koşucuları ve sporla uğraşan kişileri hedef edef alan model HarmonyOS işletim sistemi yüklü geliyor. Saatte 1,43 inç boyutunda AMOLED bir ekran bulunuyor. Uzun bir pil ömrü vadeden saat tam dolu pille 14 güne varan bir deneyim vadediyor. Watch GT Runner yoğun kullanım  senaryosunda ise 8 günlük uzun pil bir ömrü sunuyor. 38,5 gram ağırlığındaki model hafif ve konumlandırma doğruluğunu artıran yüksek mukavemetli polimer fiber kullanıyor. Huawei Watch GT Runner pusula özelliğini destekleyen yerleşik bir barometreye sahip. Ayrıca kulaklık veya hoparlörlerle müzik çalmayı desteklemesi haricinde 500 şarkıya kadar depolayabilen büyük miktarda depolama alanı ile birlikte geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiyat/performans odaklı akıllı saat arayanlara: Huawei Watch GT Runner

Akıllı saatte daha önceki modellerden farklı olarak daha hızlı uydu konumu özelliği bulunuyor. Yeni anten tasarımı sayesinde akıllı saat daha gelişmiş bağlantı ve GPS desteği sağlıyor. Çift bantlı ve beş sistemli GNSS ise daha hızlı uydu arama hızına ve daha doğru konumlandırmaya imkan tanıyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Huawei Watch GT Runner

İlginizi çekebilir: Yerli otomobil tasarlayan firmadan geleceğin traktörü