reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei Watch GT Runner akıllı saat

Huawei Watch GT Runner akıllı saat Türkiye’de satışa sunuldu

Yakın zaman önce yurt dışında lanse edilen Huawei Watch GT Runner akıllı saat modeli için Türkiye satışı başladı.

Huawei Watch GT Runner akıllı saat modeli, 12 aylık Premium koşu uygulaması üyeliği ve 499 TL değerindeki Huawei Akıllı Tartı 3 hediyeleri ile birlikte burada 3.499 TL satış fiyatı ile elde edilebilir hale geldi. Yuvarlak tasarımlı bir seçenek olan şık tasarımlı saat, sadece siyah renkte elde edilebiliyor. Huawei’nin açıklamasına göre iki haftalık bir pil ömrü sunan akıllı saat, isminde de geçtiği üzere spesifik olarak koşuculara odaklanıyor. Bunun için “Bilimsel Koşu Programı” dahil olmak üzere birçok gelişmiş yazılım altyapısı bulunan model, gerçek zamanlı olarak nabız takibi yapabiliyor ve yapay zekâ temelli bir koşu antrentörü ile kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor.

Özel çift bantlı GPS sistemi ve anten sistemiyle koşulan rotayı çok hassas şekilde kayıt altına alan Huawei Watch GT Runner akıllı saat modeli, koşu sırasında sesli bildirimler de yapabiliyor. Müzik ayarlarını ve telefon görüşmelerini bağlı telefon üzerinden bünyesine alabilen model, 1,43 inç 466×466 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 46,4 mm kasası olan Watch GT Runner, elbette sudan etkilenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anormal kalp atış hızı bildirimi, 7/24 SpO2 takibi, uyku izleme ve adet döngüsü izleme gibi birçok sağlık takibi özelliğiyle gelen akıllı saat, hitap ettiği aktif kişileri fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Saat hakkında Huawei Türkiye ise şunu aktarıyor:

“Koşucular için özel olarak tasarlanan Watch GT Runner, yeni tasarım dilini benimseyerek sade bir gövde ve kayış hatları ile şık ancak sağlam bir tasarım geliştirmek için süper otomobillerin hava giriş ızgarasından ilham alıyor. Seçkin görünümü ile bilekte hızı, tutkuyu ve performansı temsil eder. Oyuk saat çıkıntısı, koşu sırasında hava ile temas alanını arttırır, böylece tere dayanıklı ve nefes alabilir oluyor.”

Huawei Watch GT Runner akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın