reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Band 6

Popüler aktivite bilekliği Xiaomi Mi Band 6 için yeni indirim fırsatı

Piyasadaki en başarılı bilekliklerden biri olan Xiaomi Mi Band 6 için yeni bir indirim fırsatı var. Satış fiyatı 699 TL olan aktivite bilekliği şu anda 499 TL‘ye satılıyor. Akıllı saatlere yüksek fiyatlar ödemek istemeyen kullanıcıları hedef alan bileklik çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor.

Mi Band 6, Mi Band 5’in geliştirilmiş bir versiyonu olarak göze çarpıyor. Mi Band 6’ın bünyesinde 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekran ince çerçeveler ile sunulan deneyimi oldukça artırıyor. 450 nitlik parlaklık sunan ekranın piksel yoğunluk değeri 326 ppi. Bileklik, uyku takibi ile SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. Mi Band 5’te kandaki basınç ölçümü özelliği yer almıyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Cihazın pili 2 saat içerisinde şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 farklı egzersiz modlarına destek veriyor

Spor aktivitelerini takip edebilen (30 farklı spor, 6 farklı otomatik algılama var) nabız sensörlü akıllı bileklik, birçok farklı renkte kayış ve gövde rengi ile elde edilebiliyor. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihaz piyasada satın alabileceğiniz en iyi aktivite cihazlarından biri. Xiaomi Mi Band 6 yapılan indirim neticesinde daha iyi bir yere konumlansa da Mi Band 5 de halen dikkatleri üstüne çeken bir model. Xiaomi Mi Band 5’in şu andaki satış fiyatı ise 429 TL.
xiaomi

İlginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle