reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Popüler aktivite bilekliği Xiaomi Mi Band 6’nın fiyatı en düşük seviyede

Popüler aktivite bilekliklerinden Xiaomi Mi 6 modelinin fiyatında indirim yapıldı. 449 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan bileklik yapılan indirim neticesinde 347 TL‘ye satın alınabiliyor.

Mi Band 5’in geliştirilmiş bir versiyonu olan Mi Band 6’da 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran yer alıyor. Bu ekran ince çerçeveler ile sunulan deneyimi oldukça artırıyor. 450 nitlik parlaklık sunan ekranın piksel yoğunluk değeri 326 ppi. Bileklik, uyku takibi ile SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. Mi Band 5’te kandaki basınç ölçümü özelliği yer almıyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım ömrü getiriyor. Pil 2 saat içerisinde doldurulabiliyor.

Spor aktivitelerini takip edebilen (30 farklı spor, 6 farklı otomatik algılama var) nabız sensörlü akıllı bileklik, birçok farklı renkte kayış ve gövde rengi ile elde edilebiliyor. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihaz piyasada satın alabileceğiniz en iyi aktivite cihazlarından biri. Xiaomi Mi Band 6 yapılan indirim neticesinde daha iyi bir yere konumlansa da Mi Band 5 de halen dikkatleri üstüne çeken bir model. Xiaomi Mi Band 5’in şu andaki satış fiyatı ise 225 TL.

xiaomi mi band 6

İlginizi Çekebilir

Boston Dynamics’ten güldüren dans videosu