reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6 fiyatı gerilemeye devam ediyor

Geçtiğimiz hafta paylaştığımız Xiaomi Mi Band 6 kampanya haberinin ardından cihazla ilgili yeni indirim gelişmesi yaşandı. Kısa bir süre önce satış fiyatı 347 TL‘ye düşen bileklik şu anda yapılan yeni bir indirim neticesinde 299 TL‘ye satın alınabiliyor.

Piyasadaki dikkat çekici aktivite bilekliklerinden olan Mi Band 6, Mi Band 5’in geliştirilmiş bir versiyonu olarak göze çarpıyor. Mi Band 6’ın bünyesinde 1,56 inç renkli ve dokunmatik AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekran ince çerçeveler ile sunulan deneyimi oldukça artırıyor. 450 nitlik parlaklık sunan ekranın piksel yoğunluk değeri 326 ppi. Bileklik, uyku takibi ile SpO2 (Kandaki oksijen seviyesi) ölçümü yapabiliyor. Mi Band 5’te kandaki basınç ölçümü özelliği yer almıyor. 125 mAh pili olan Mi Band 6, bununla 14 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Cihazın pili 2 saat içerisinde şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band 6 spor tutkunlarının beklentilerini de karşılıyor

Spor aktivitelerini takip edebilen (30 farklı spor, 6 farklı otomatik algılama var) nabız sensörlü akıllı bileklik, birçok farklı renkte kayış ve gövde rengi ile elde edilebiliyor. 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabilen cihaz piyasada satın alabileceğiniz en iyi aktivite cihazlarından biri. Xiaomi Mi Band 6 yapılan indirim neticesinde daha iyi bir yere konumlansa da Mi Band 5 de halen dikkatleri üstüne çeken bir model. Xiaomi Mi Band 5’in şu andaki satış fiyatı ise 229 TL.
Xiaomi Mi Band 6