reklamı kapat

POPÜLER

Bianchi elektrikli bisiklet

Şehir içi gündelik kullanıma özel iki yeni Bianchi elektrikli bisiklet

Pazarın en büyük ve eski isimlerinden Bianchi, elbette elektrikli tarafı da unutmuyor. Bugün iki yeni Bianchi elektrikli bisiklet geldi.

Karşımıza ilk defa bir Bianchi elektrikli bisiklet çıkmıyor. Bu alana büyük önem veren ve daha önce farklı alanlar için farklı seçenekler sunan şirket, yeni modelleri T-Tronik C-Type ve T-Tronik T-Type ile spesifik olarak şehir içi ve gündelik kullanıma odaklanıyor. Kadınları da odak noktasına alan modern tasarımlı bisikletler, alanda hiçbir kalemde fark yaratamıyor ancak günümüz için standart temeli güzel oturtuyor. Baktığımız zaman Shimano E6100 isimli 250W sürekli güç verebilen elektrik motoru üzerine kurulan modeller, bu sayede 25 km/s hıza rahatlıkla çıkış yapabiliyor. Yasal limitler nedeniyle pedal desteğiyle beraber 25 km/s üstünde destek vermeyen motor, çoğu kullanıcı için oldukça yeterli görünüyor.

Pil tarafına geçtiğimiz zaman T-Tronik C-Type ve T-Tronik T-Type, 417 Wh pil paketi üzerine kuruluyor. Phylion tarafından üretilen bu değiştirilebilir pil ile beraber modeller kullanıma da bağlı olarak 95 km kadar bir menzil getiriyor. Bu menzil değeri Bianchi elektrikli bisiklet modellerinin üretim amacı göz önüne alındığı zaman fazlasıyla yeterli görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disk frenler, LED aydınlatma, çamurluk ve arka taşıma bölümü gibi aranan özellikleri eksik olmayan elektrikli bisiklet modelleri için en önemli detay olan fiyat ise henüz belli olmuş değil. Ancak Bianchi biraz üst seviyeye konumlandığı için rakamların çok da ufak olmasını beklemiyoruz.

Bianchi elektrikli bisiklet yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle