reklamı kapat

POPÜLER

Bianchi E-SUV elektrikli bisiklet
Bianchi E-SUV elektrikli bisiklet
Bianchi E-SUV elektrikli bisiklet
Bianchi E-SUV elektrikli bisiklet
Bianchi E-SUV elektrikli bisiklet

Elektrikli bisiklet dünyasına çok iddialı yeni seri: Bianchi E-SUV

Elektrikli bisiklet modelleri arasına bir yenisi daha eklendi. Eurobike 2019 kapsamında dünyaca ünlü firmadan Bianchi E-SUV geldi.

Bisiklet denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan ve uzun yıllardır hayatımızda yer alan Bianchi, elektrikli tarafta da ses getirmek istiyor. İşte bunun için hazırlanan yeni elektrikli bisiklet serisi Bianchi E-SUV, üç farklı modelden oluşuyor. Burada E-SUV Racer, E-SUV Rally ve E-SUV Adventure karşımıza çıkıyor. Üç bisiklet modeli de ortak olarak karbon şasi üstüne kuruluyor ve böyle hafif ancak sağlam bir seçenek oluşturuyor. Güçlerini 720 Wh pil paketinden ve merkeze konumlandırılam Shimano STEPS E-8000 motordan alan serinin üyeleri, özel bir hava soğutma sistemine de sahip. M, L ve XL olmak üzere üç farklı boyutta alınabilen bisikletlerden E-SUV Racer direkt olarak yarışlara özel bir dağ bisikleti. Zorlu arazilerin tozunun attıracak model, 29 inç jantlar üstüne kuruluyor. Yine araziye uygun E-SUV Rally modelinin ise önde 29 inç, arkada ise 27,5 inç jantları bulunuyor. Bu her iki modelde de firmanın 12-speed XTR vites / dişli takımı görev yapıyor. E-SUV Adventure ise hem araziye hem de gündelik kullanıma yönelik bir seçenek oluşturuyor. Standart pedal sistemine sahip modeller, burada kullanıcılara sürekli destek sağlayabiliyor ve yüksek kaliteli disk frenler ile rahatlıkla durdurulabiliyor. Modellerde özel aydınlatma sistemleri de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bianchi E-SUV serisi güçlü ancak oldukça pahalı elektrikli bisiklet modellerine ev sahipliği yapıyor

Seride yer alan E-SUV Adventure 7.690 euro, E-SUV Rally 9.490 euro, E-SUV Racer ise tam 10.490 euro fiyat etiketlerine sahip. Yani gerçekten çok pahalı olan modeller, alandaki en güçlü seçenekler arasında yer alıyor. Modelle 2020’de satışa çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni tanıtılan BMW Concept 4