reklamı kapat

POPÜLER

Bianchi elektrikli bisiklet

FT-Type

X-Type

FX-Type

C-Type

Bianchi gövde gösterisi yaptı; işte firmanın yeni elektrikli bisiklet modelleri

Bisiklet pazarının dikkat çeken firmalarından Bianchi, 2021 için gerçekten büyük bir gövde gösterisi yaptı ve yeni elektrikli bisiklet modellerini tanıttı.

Bianchi imzalı yeni elektrikli bisiklet modelleri temelde iki farklı kullanıma alanına odaklanıyor. Burada yeni hazırlanan E-Omnia serisinde yer alan ve gündelik kullanım ile arazi olarak bölünen modellerden özellikle E-Omnia FT-Type modeli öne çıkıyor. Farklı renk seçenekleri olan dağ bisikleti, tasarımsal olarak gerçekten çok iddialı duruyor ve tam süspansiyon sistemi taşıyor. Bu modelin fiyatı 4.900 euro seviyesinde yer alıyor. FT-Type modelinde orta süspansiyon ile arka sele / arka bagaj bir araya geliyor. Bu sayede bisiklet sadece arazi değil gündelik kullanımda da kullanışlı bir seçenek oluyor. Bu kısım başka bir kişiyi taşımaktan ziyade eşya taşımak için düşünülmüş. E-Omnia serisini genel olarak 85 Nm tork üreten Bosch Performance CX elektrik motorları üzerine kuran Bianchi, sürücülere 500 Wh ya da 625 Wh pil paketleri arasında seçme şansı sunuyor. Yeni seriye çok güçlü aydınlatma sistemleri yerleştiren firma, seride arka sele / arka bagaj taşımayan FX-Ttype gibi bir standart bir dağ bisikleti de eklemiş durumda. Bu elektrikli bisiklet 4.800 euro fiyata satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bianchi elektrikli bisiklet modelleri gerçekten çok iddialı

Bu bisikletlerin fiyatlarıyla çok geniş bir kitleye hitap etmediği açık şekilde görünüyor. Serinin en altında yer alan hemen yukarıda gördüğünüz C-Type versiyonu 3.320 euro fiyata satılıyor. Bu bisikletlerin Türkiye pazarında satılma ihtimali de bulunuyor. Ancak sadece kur çarpımı fiyatlar bile nefes kesiyor.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten gelişmiş HUD sistemi