reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix Fold

Xiaomi Mi Mix Fold modelini çalışırken görebileceğiniz video [İzle]

Xiaomi imzalı ilk katlanabilir telefon modeli Xiaomi Mi Mix Fold için videolar çıkmaya başladı. Model gerçekten etkileyici görünüyor.

Şirketin ilk katlanabilir telefonu olarak çok ses getiren Xiaomi Mi Mix Fold, Mi Mix Alpha gibi konsept olarak kalacak bir model değil.

Telefon ciddi şekilde üretilmiş ve şu an Çin merkezli olarak elde edilebiliyor. Teknik olarak çok dikkat çekici görünen telefon, yukarıdaki videoda görebileceğiniz üzere tasarımsal olarak etkileyici görünüyor.

Bu kutu açma sürecinin de olduğu videoda modelin ekranında bir katlanma izi olup olmadığı da açık şekilde görülebiliyor. Sürpriz olmayacağı üzere ekranın üstünde bir katlanma yeri bulunuyor. Firmalar henüz bu ek kısmını ortadan kaldıramıyor.

Ancak deneyenler Mi Mix Fold’un bu konuda çok üzmediği, katlanma yerinin çok fazla rahatsız etmediği aktarılıyor. Gerçekten geniş bir ekran alanı olan telefon, Xiaomi’nin verilerine göre 200 binden fazla katlanmaya dayanabilecek bir altyapıda geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Mix Fold için fiyatlar nasıldı?

Model 12 GB RAM + 256 GB depolama için 1.520 dolarlık bir fiyata sahip. 12 GB RAM + 512 GB depolama içinse 1.670 dolarlık bir fiyat verildi. Telefonun özel bir seramik modeli de var. Bu da 16 GB RAM + 512 GB depolama için neredeyse 2 bin dolarlık bir fiyata sahip.

Daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’de resmi olarak satılmasını kesinlikle beklemiyoruz. Telefon ilk aşamada sadece Çin pazarına özel olacak.

İlginizi Çekebilir

Firma telefonlarını böyle test ediyor