reklamı kapat

POPÜLER

4×4 almak isteyenlere Suzuki Vitara için yıl sonu kampanyası

Sınıfının en çok tercih edilen ismi konumundaki Suzuki Vitara, yıl sonunda avantajlı ödeme seçenekleri ve kayda değer indirimlerle karşımızda olacak.

Uzun bir süredir merakla beklenen modeli yeni Jimny‘i geçtiğimiz hafta içerisinde Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturan Suzuki, açıklanan fiyatlar üzerinden bir süre daha gündemde kalma potansiyeline sahip. Büyük beğeni toplayan bu modelini beklenin de öncesinde pazara sunan marka, yıl sonu kampanyalarıyla kullanıcıların dikkatini çekmek isteyenler arasında. Kasım ayı itibarıyla başlayan ÖTV ve KDV indirimlerinde de önemli bir pay sahibi olan Suzuki’nin geçtiğimiz yıl kendi sınıfında Türkiye’nin en çok tercih edilen modeli Vitara, yılın son ayında benzersiz fırsatlarla otomobil severlerin karşısına çıkıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Detaylar

Kampanya detayları içerisinde öne çıkan detaylara baktığımızda Vitara’nın, 7.500 TL’ye varan indirimle satın alınabileceğini görüyoruz. Bununla birlikte kredi kullamayı düşünen kullanıcılar 60.000 TL’ye 12 ay vadeli yüzde 0,92 faizli kredi seçenekleri ile aracı tercih edilebiliyor. Kaputunun altında iki farklı benzinli motor seçeneği kullanılan Vitara’da 1,6 litrelik VVT benzinli ünite 120 HP güç ve 156 Nm tork üretirken, 1,4 litrelik Turbo Boosterjet benzinli motorsa 140 HP güç ve 220 Nm tork üretiyor. Aracın elektronik destek listesindeyse; yokuş kalkış desteği, eğim iniş kontrol sistemi, radar fren destek sistemi ve adaptif hız sabitleme gibi parçalar elektronik asistan kısmında ön plana çıkıyor.

İlginizi çekebilir

2019 Suzuki Vitara