reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box S 4K

Televizyonları akıllandıran Xiaomi Mi Box S 4K’nın fiyatı düşmeye devam ediyor

Xiaomi Mi Box S 4K  modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı var. Satışa sunulduğunda fiyatı 765 TL olan cihaz şu anda 509 TL‘ye satın alınabiliyor.

4K HDR özelliğiyle fark yaratan cihazda Android 8.1 yüklü geliyor. 8 GB’lık depolama kapasitesine sahip olan cihaza Netflix, YouTube, Google Play Filmler ve Spotify gibi uygulamalar yüklenebiliyor.  Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor. Sade bir kumandayla gelen cihazda sesli komutlara da destek veriyor. Kumanda üzerinde özel bir Netflix tuşunu da mevcut. Cihazda  3+2 çekirdekli grafik birimi ve 2 GB RAM bulunuyor. Chromecast ile gelen cihaz,  ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K hangi bağlantılara destek veriyor?

Tek HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabilen cihazda oyunlar da oynanabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Akıllı televizyonlara sahip olmayan kullanıcılar için Xiaomi Mi Box S 4K’ya göz atabilirler.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni modeli ile tanışın