reklamı kapat

POPÜLER

DualSense

DualSense için iki yeni renk geldi: “Midnight Black ve Cosmic Red”

Sony, PlayStation 5 oyun kumandası DualSense için iki yeni renk getirdi. Yeni renkler çok dikkat çeken gibi görünüyor. İşte detaylar;

İleride Türkiye’de de satılacak yeni DualSense renkleri Midnight Black ve Cosmic Red, başta sadece beyaz çıkan PS5 oyun kumandasına güzel bir dokunuş katıyor. Burada özellikle başta gelmemesi garipsenen siyah kol çok beğenilmiş durumda.

Biliyorsunuz DualSense’in PS5 ile sunduğu deneyim fazlasıyla beğeniliyor. Oyun kumandasından genelde iyi şekilde yararlanan oyun geliştiricileri, kişilere benzersiz bir deneyim sunuyorlar.

DualSense’in özellikle dokunsal geribildirim altyapısı ve dinamik uyarlanabilir tetikleri çok büyük beğeni topluyor. Bu tetkikler oyunculara, savaş oyunlarındaki silah geri tepmesini dahi yansıtabiliyor.

Sony bu konuda rakibini gerçekten sollamış durumda. Özellikle Sony’nin kendi stüdyolarından gelen özel PS5 oyunları, DualSense’ten tam anlamıyla yararlanıyor.

Yeni DualSense renkleri Midnight Black ve Cosmic Red, resmi olarak açıklandığı kadarıyla önümüzdeki ay orijinal fiyat üzeriden raflara çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün DualSense dışında bir PlayStation 5 oyun haberi de çıktı

Sony, resmi olarak verilen bilgiye PlayStation 5 için özel olacak 25 farklı oyun geliştiriyor.

Bu 25 oyunun yarısından fazlası daha önce görmediğimiz oyunlar. Yani bunlar herhangi bir devam niteliği taşımıyor.

Bahsedilen 25 oyun için henüz herhangi bir isim ya da tarih verilmiyor. Ancak bilinen bazı yapımlar bulunuyor. Bunlar arasında Horizon Forbidden West (2021), Ratchet and Clank: Rift Apart (Haziran 2021), God of War: Ragnarok (2021) ve Gran Turismo 7 (2022) yer alıyor.