reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 4K

Televizyonları akıllandıran Xiaomi Mi Box S 4K için indirim fırsatı

Xiaomi Mi Box S 4K modelinin fiyatında yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Çoğu kez satış fiyatı düşen model yapılan yeni bir indirim neticesinde 498 TL‘ye satın alınabiliyor. Daha önceden cihazın satış fiyatı 639 TL idi.

Cihazın özelliklerine dönecek olursak Xiaomi imzalı modelde 4K HDR özelliğiyle fark yaratıyor. Cihaz Android 8.1 yüklü geliyor. 8 GB’lık depolama kapasitesine sahip olan cihaza Netflix, YouTube, Google Play Filmler ve Spotify gibi uygulamalar yüklenebiliyor.

Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor. Sade bir kumandayla gelen cihazda sesli komutlara da destek veriyor. Kumanda üzerinde özel bir Netflix tuşunu da mevcut. Cihazda  3+2 çekirdekli grafik birimi ve 2 GB RAM bulunuyor. Chromecast ile gelen cihaz,  ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K özellikleriyle dikkat çekiyor

Cihaz tek HDMI kablosuyla televizyonlara bağlanabiliyor. Kullanıcılar oyun oynamak istediklerinde cihaza oyun kumandası da bağlayabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Akıllı televizyonlara sahip olmayan ve televizyonlarını akıllı hale getirmek isteyen kullanıcılar  Xiaomi Mi Box S 4K modelini tercih edebilirler.

Xiaomi Mi Box S 4K

İlginizi Çekebilir

Google Earth için yapılan büyük güncelleme