reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi Mi Box S 4K’nın fiyatı gerilemeye devam ediyor

Piyasadaki popüler teknolojik cihazlardan Xiaomi Mi Box S 4K modelinde yeni bir indirim fırsatı var. Piyasada fiyatı 765 TL olan cihaz yapılan bir indirimle satış fiyatı 489 TL‘ye düştü.

Televizyonlarını akıllı hale getirmek isteyen kullanıcılar için kampanya cazip görünüyor. Android 8.1 işletim sistemi yüklü gelen cihazda  Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotify ve daha bir çok uygulama yer alıyor. Dahili depolama kapasitesi 8 GB olan cihazda Smartcast özelliği de bulunuyor. Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘in yer aldığı cihaz 4K HDR özelliğiyle dikkat çekiyor. Chromecast özelliğinin de bulunduğu cihaz beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Kullanıcılar sesli komutları kumandadan verebiliyor. Kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da mevcut. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K hangi bağlantılara destek veriyor?

Cihaz televizyonlara tek HDMI kablosu ile bağlanabiliyor. Cihazda kullanıcılar oyunlar da oynayabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Şu sıralar bir medya cihazı satın almayı düşünüyorsanız Xiaomi imzalı modele göz atabilirsiniz.
xiaomi

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın