reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Box S 4K
Xiaomi Box S 4K
Xiaomi Box S 4K

Xiaomi Box S 4K için yeni indirim fırsatı; işte medya oynatıcısının fiyatı

Akıllı telelevizyon özelliklerine sahip olmayan televizyonları akıllandırmaya  imkan tanıyan Xiaomi Mi Box S 4K modelinin fiyatı düştü. 639 TL‘ye satılan cihazın fiyatı 598 TL‘ye geriledi.

Geçtiğimiz yıl fiyatı 389 TL’ye kadar düşen cihaz kurların artması sebebiyle fiyatında artış yaşandı.  İşletim sistemi olarak Android 8.1’in tercih edildiği modelde 8 GB’lık depolama kapasitesi kullanılıyor. Netflix, YouTube, Google Play Filmler, Spotify gibi uygulamalar Android desteği sayesinde cihaza yüklenebiliyor. Smartcast desteği de sunan cihaz bu sayede mobil cihazlardaki içerikleri televizyonlara aktarmaya imkan tanıyor.

3+2 çekirdekli grafik biriminden ve 2 GB RAM‘den güç alan cihaz 4K HDR özelliğiyle dikkat çekiyor. Yerleşik Chromecast ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Box S, beraberinde sade bir kumanda ile geliyor. Sesli komutlar buradan verilirken, kumanda üzerinde özel bir Netflix butonu da yer alıyor. Spotify ve YouTube olmak üzere birçok servise hızlı erişim sunan cihaz, ses tarafında Dolby ve DTS desteklerini taşıyor. Kullanıcılar ayrıca farklı uygulamalar da yükleyerek televizyonları üzerinden uygulamaları kullanabiliyor veya oyunlar oynayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box S 4K faydalı özellikleri kullanıcılara sunuyor

Tek HDMI kablosu ile televizyonlara bağlanabilen cihazda oyunlar da oynanabiliyor. Wi-Fi 2.4 GHz/5 GHz gibi bağlantı desteğine de sahip olan cihazın ağırlığı ise 147 gram. Akıllı televizyonlara sahip olmayan kullanıcılar için Xiaomi Mi Box S cazip görünüyor.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept