reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Vacuum Mop 2 Ultra

Engelleri algılayabilen Xiaomi Mi Vacuum Mop 2 Ultra robot süpürge için A101 fırsatı [Ocak 2024]

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra robot süpürge A101’de kampanyalı olarak satışa çıktı. Fiyat/performans odaklı bir robot süpürge modeli olan cihaz 4.000 Pa’lık yüksek emiş gücü sunuyor.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra modelinde 3D engel atlama teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji kaza sonucu meydana gelen çarpmaların önüne geçiyor. Teknoloji, çocukların oyuncaklarının, tellerinin ve diğer engellerin ana hatlarını algılıyor ve bir sapma yapmak için önceden yavaşlıyor. Akıllı haritalama özellikli yeni LDS lazer navigasyon sistemi ev ortamlarını doğru bir şekilde tarıyor ve gerçek düzeni anında eşleştiriyor. Cortex-A53 dört çekirdekli işlemci ve SLAM algoritmaları, bilgi işlem gücünü tam olarak etkinleştirerek gerçek zamanlı hassas konumlandırma sağlayabiliyor. Mi Home uygulaması ile her katın temiz tutulmasını sağlamak için çeşitli gelişmiş harita yönetimi özelliklerini etkinleştirmek mümkün. Bölge temizliği, dinamil rota planlama, seçilen bölge temizliği, özelleştirilmiş bölge temizliği ve sınırlı olan gibi özellikler uygulama üzerinden kullanıcılara sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Vacuum Mop 2 Ultra siyah renkli bir gövdeyle geliyor

Cihazda farklı temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için üç seviyeli su akışı kontrolü bulunuyor. Akıllı elektronik olarak kontrol edilen su deposu, suyu sızıntısız bir şekilde eşit şekilde dağıtıyor ve ev içindeki zeminleri tamamen temizlemek için üç su akış kontrolü seviyesini destekliyor.  Cihazın A101’deki indirimli fiyatı ise 10.999 TL. Robot süpürgeyi taksitle satın almak isterseniz fiyatı 11.548 TL‘ye çıkıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER