reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite robot süpürge için A101 kampanyası

Uygun fiyata konumlanan Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, A101’de satışa sunuldu. Piyasadaki resmi fiyatı 5.999 TL olan telefonun A101’deki fiyatı ise 3.599 TL.

Robot süpürge kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan süpürge 2.200 Pa yüksek emiş gücüne sahip. 450 ml’lik çöp haznesiyle gelen robot süpürge aynı zamanda paspas özelliği de sunuyor. Elektronik kontrollü su haznesine de destek veren modelde jiroskop ve görsel yardımlı navigasyon özelliği yer alıyor.  Bu özellikler yardımıyla evin ortamını kısa sürede tanıyan robot ev ortamanı derinlemesine analiz ediyor. Etkili bir temizlik için evin haritasını oluşturabilen modelde yüksek hassasiyetli sensörler kullanılıyor. Bu sensörler gerçek zamanlı olarak ev ortamındaki bilgileri yakalıyor. Süpürge daha düz bir yol ve daha doğru temizlik için sürekli kalibrasyon yapıyor. Mi Home/Xiaomi Home uygulamasında  kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun çeşitli temizleme modlarını ayarlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite süpürme işlevi haricinde paspas özelliğiyle de dikkat çekiyor

270 ml’lik büyük kapasiteli su haznesi, elektronik kontrollü su pompası ve 3 su seviyesi ayarıyla vakumlu paspas, gerektiğinde su dağıtarak paspas bezinin uygun şekilde ıslak olmasını sağlıyor. Robot süpürge ince tasarımıyla yatak, dolap ve kanepeler gibi çoğu mobilyanın altında kalan kirleri sıkışmadan temizleyebiliyor.