reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Mop Pro
Xiaomi Mi Robot Mop Pro

Haritalama yapabilen Xiaomi Mi Robot Mop Pro için A101 kampanyası

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, A101’in online sayfası üzerinden satışa çıktı. Piyasada 5.899 TL‘nin üzerinde bir fiyata satılan robot süpürge, A101’de 4.699 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

Siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan robot süpürge gerçek zamanlı haritalama desteği sunuyor. Bunun için LSD lazer navigasyon sisteminden yararlanan Mi Robot Mop Pro bu özellik yardımıyla haritaları daha hassas hale getiriyor.  Odadaki her alanı tarayabilen lazer tarama sistemi kapı, duvar, sandalye ne varsa tüm engelleri hafızasına alıyor ve o noktalarda hangi manevrayı yapması gerektiğini belirliyor. İlk temizlemeden sonra robot süpürge temizlediği odaları tanımlıyor ve kaydediyor. Cihaz, Mi Home uygulamasıyla da kolayca kontrol ediliyor. Hepa filtresine de sahip olan cihaz 4 saatte şarj oluyor ve 110 dakikaya kadar çalışma süresi sunuyor. Pil kapasitesi 3.200 mAh olan robot süpürge, 3,6 kilogram ağırlığında. Süpürge akıllı telefonlarla da uyumlu şekilde çalışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Mop Pro paspas özelliğini de kullanıcılara sunuyor

Robot süpürge, 2 cm yüksekliğe kadar eşiklerden geçebiliyor ve robot hem süpürüyor hem de paspas yapabiliyor. Elektrikli robot süpürgenin sıkışmasına ve düşmesine karşı yardımcı olan 12 hassas sensör sayesinde tüm temizliği güvenli bir şekilde yapmak mümkün. Robot süpürge kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Robot süpürge taksitli satın alındığında satış fiyatı taksit miktarına göre artıyor.

Xiaomi