reklamı kapat

POPÜLER

MINI Vision

MINI şekil değiştiriyor; işte ilgi çekici projeden ipuçları

Kısa süre içerisinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan konsept proje, MINI için dönüşümün sadece güç ünitesiyle sınırlı kalmadığını gösteriyor.

Cooper SE ile elektrik rekabetinde hızlı bir adım atan MINI cephesinde geleceğin şekilleneceği projeler kendisini göstermeye devam ediyor. İngiltere merkezli üreticinin Vision Urbanaut adını verdiği modelin tanıtımı için önümüzde çok fazla zaman kalmadı. Konseptin yeni bir teaser görüntüsünü paylaşan resmi kaynaklar, markanın içerisinde bulunduğu dönüşümün sadece güç ünitesi bazında olmadığını ortaya koyuyor. Önümüzdeki süreçte “MINIvan” gibi imza bir isimle üretime taşınması beklenilen modelin dış tasarımındaki dinamikler son paylaşımla kendisini silüet olarak gösteriyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MINI Vision Urbanaut yarın tanıtılıyor

MINI Vision Urbanaut’un kokpitiyle de ilgi çekecek bir deneyime sahip olması bekleniyor. Renkli döşeme paletinin yanında konseptin tamamen yeni bir iç mekan vizyonunu temsil edeceği özellikle vurgulanıyor. Bu bağlamda özellikle dijitallik konusunda radikal parçaların konumlandırılması söz konusu. Konseptin seri üretime geçirilip geçirilmeme konusuysa resmi cephede bilinmezliğini koruyor. Buradaki var olan pozitif beklentileri kaynağı ise markanın kısa süre önce premium kompakt segmentte yeni bir araç için planlama yaptığını duyurması. Şüphesiz buradaki başarının temelini rakamsal veriler de belirleyecek.

İlginizi çekebilir

Volkswagen ID. Buzz