reklamı kapat

POPÜLER

airpods

AirPods Pro için hazırlanan ilginç aksesuar: PodChain Pro

İnanılmaz popüler AirPods Pro kulaklık modeli için gerçekten şaşırtan PodChain Pro isimli bir aksesuar ortaya çıktı. İşte detaylar;

Apple’ın kablosuz kulaklık pazardaki ezici üstünlüğü biliyorsunuz AirPods serisi ile devam ediyor. İşte bu serinin AirPods Pro modeli için hazırlanan PodChain Pro, ilk olarak kulaklığı kablolu hale getiriyor. Ancak elbette kablosuz kulaklığı kablolu hale getirmenin bir amacı bulunuyor. O da kulaklıkları sürekli olarak şarj etmek oluyor. Kulaklıkların uç bağlantı noktasından şarj sunan ve gücünü bir kolye gibi tasarlanan ana üniteden alan PodChain Pro, gerçekten ilginç ve biraz da garip görünüyor. Yakında Indiegogo üzerinden destek aramaya çıkacak ürün, aktarıldığı kadarıyla kulaklığın kullanım ömrünü ana üniteyi kullanmandan tam 3 kat oranında artırabiliyor. Bu ürün özellikle sporcular için güzel görünüyor. Resmi sayfası burada yer alan PodChain Pro, kullandığı kablo ile kulaklığın düşüp kaybolma derdini de ortadan kalkıyor. Fiyat gibi detayların Indiegogo projesi ile açıklanacağı belirtiliyor.

AirPods Pro 2 de yolda bulunuyor

Aileye en son çok pahalı AirPods Max modelini ekleyen Apple, yakında seriyi bir modelle daha genişletmeye hazırlanıyor. İşte bu model yüksek ihtimalle isimsel olarak AirPods Pro 2 ya da ikinci jenerasyon AirPod Pro olacak ve model 2021’in ilk çeyreği içerisinde kesin olarak tanıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yani kulaklık şubat ya da mart ayında görücüye çıkarılacak. Modelin ilk sürüm ile aynı tasarımı benimsemesi ancak genel olarak çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hatta normal AirPods’un yenisi de AirPods Pro gibi görünecek bilgisi uzun zamandır gündemde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla Pro’larda ANC özelliği olacak, normal AirPods’ta ise ANC olmayacak.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın