reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPadOS 15 Avdan

Türk tasarımcıdan dikkat çeken iPadOS 15 konsepti [Video]

Sık sık gündeme gelen Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer hazırladığı iPadOS 15 konsept videosuyla ses getirmeyi başardı.

Advertisement

Kamer Kaan Avdan‘ı hazırladığı “iOS 13“, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition“, “Windows XP Mobile 2018 Edition“, “Windows Vista 2018 Edition” ve “Windows 11″, “Android 11“, “Windows XP 2019 Edition“, “Apple tasarımı Windows 10“, “iOS 14” ve “Windows 20” konseptleriyle yakından tanıyorsunuz. İşte bu gerçekten ciddi şekilde ses getiren çalışmalar arasına “Windows 7 2020 Edition” ve “Android 12” konseptleri sonrasında bu sefer iPadOS 15 konsepti eklendi. Gelecek iPadOS sürümüne kendi dokunuşunu ekleyen tasarımcı, yine gerçekten üst seviye bir işe imzasını atmış durumda. Apple’ın iPad’lere özel işletim sistemi hazırlanan konseptte birçok faydalı yenilik kazanıyor. Konseptte Apple’ın asla izin vermediği simgelerin istenilen konuma yerleştirilmesi imkanını karşımıza çıkaran Avdan, aynı zamanda çok faydalı duran interaktif widget’lar hazırlamış durumda. Sürüme çok güzel görünen bir özel fare modu ekleyen ve bununla işletim sistemini adeta bir macOS versiyonu haline getiren Avdan, aynı iPad üzerinde farklı kişilerin Face ID ile girişini de hayal etmiş durumda. Keşke Apple da kullanıma sunsa dedirten birçok özellik ile dolu olan konsepti direkt olarak yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPadOS 15 konsepti gerçekten güzel görünüyor

Kamer Kaan Avdan‘ın YouTube kanalını direkt olarak buradan takip edebilirsiniz. Avdan’ın bu videoları nasıl hazırladığını ise burada ve burada yer alan videolardan görebilirsiniz. Bu iki videodan sonra hazırlanan bu konseptlerin değerinin daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.