reklamı kapat

POPÜLER

Android 12

Türk tasarımcıdan dikkat çeken Android 12 konsepti [Video]

Sık sık gündeme gelen Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer hazırladığı Android 12 konsept videosuyla ses getirmeyi başardı.

Kamer Kaan Avdan‘ı hazırladığı “iOS 13“, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition“, “Windows XP Mobile 2018 Edition“, “Windows Vista 2018 Edition” ve “Windows 11″, “Android 11“, “Windows XP 2019 Edition“, “Apple tasarımı Windows 10“, “iOS 14” ve “Windows 20” konseptleriyle yakından tanıyorsunuz. İşte bu gerçekten ciddi şekilde ses getiren çalışmalar arasına Windows 7 2020 Edition konsepti sonrasında bu sefer Android 12 konsepti eklendi. Gelecek Android sürümüne kendi dokunuşunu atan tasarımcı, yine gerçekten üst seviye bir işe imzasını atmış durumda. Kendi Android 12’sini daha sade ve modern bir tasarım üzerine kuran ve bizce daha etkileyici hale getiren Avdan, konseptinde Android’in çoklu ekran kullanım sürecini de daha kullanışlı kılmayı başarmış. Android 12’nin kendisi yanında Google’ın elinde çıkmış gibi görünen içeriğin animasyon kalitesiyle de ses getirmeyi başaran Kamer Kaan Avdan, bu konuda artık kendisini iyice aşmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 konsepti gerçekten güzel görünüyor

Kamer Kaan Avdan‘ın YouTube kanalını direkt olarak buradan takip edebilirsiniz. Avdan’ın bu videoları nasıl hazırladığını ise burada ve burada yer alan videolardan görebilirsiniz. Bu iki videodan sonra hazırlanan bu konseptlerin değerinin daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.