reklamı kapat

POPÜLER

Kamer Kaan Avdan Windows 11

Türk tasarımcıdan gerçekten göz alıcı Windows 11 konsepti [Video]

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition” ,”Windows XP Mobile 2018 Edition” ve “Windows Vista 2018 Edition” konseptleri arasına bir de Windows 11 için hazırladığını ekledi.

Windows sürümleri için hazırladığı harika çalışmalar ile gündeme sık sık gelen Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer gerçekten göz alıcı Windows 11 konseptiyle karşımızda bulunuyor. Windows 10’un tasarımını dilini bir sonraki seviyeye çıkaran Avdan, sadeliği benimsediği tasarımıyla gerçekten göz dolduruyor. Tasarladığı yeni jenerasyon Windows arayüzünü fütüristik değil gerçekçi olarak ortaya koyan Kamer Kaan Avdan, Windows 10’un alışıldık arayüzünü geleceğe uyarlıyor. Özellikle iki farklı versiyonu bulunan koyu arayüz modlarının öne çıktığı Windows 11 konsepti, bünyesinde güzel bir Windows XP sürprizi de barındırıyor. Yukarıdaki videoda izleyebileceğiniz bu sürpriz, yüzde ufak bir gülümseme ve “yapılsa gerçekten güzel olurmuş” cümlesini kurduruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows 11 şimdilik çok uzakta bulunuyor

Bu arada daha öncelerinde de olduğu gibi yine belirtelim. Bu sürüm daha önceki çalışmalar gibi bir tema ya da indirilebilir versiyon değil. Sadece hayal gücünün gerçeğe dönüşmesi olan çalışma, Kamer Kaan Avdan‘ın portfolyosuna belki de en sağlam çalışmayı ekliyor. Microsoft umarız bu çalışmaları görüyordur ve Windows 10’un yerini alacak sürümde çok daha modern bir yapıda karşımıza çıkar. Biliyorsunuz günümüzde artık modern arayüzlerin arkasında sadelik yer alıyor.