reklamı kapat

POPÜLER

Windows XP 2019 Edition

Türk tasarımcıdan anıları canlandıran Windows XP 2019 Edition konsepti [Video]

Türk tasarımcı Kamer Kaan Avdan, bu sefer hazırladığı göz alıcı Windows XP 2019 Edition konsepti ile karşımızda bulunuyor.

Kamer Kaan Avdan‘ı hazırladığı, “iOS 13“, “Windows XP 2018 Edition“, “Windows 7 2018 Edition” ,”Windows XP Mobile 2018 Edition“, “Windows Vista 2018 Edition” ve “Windows 11″ ve son olarak “Android 11” konseptiyle konseptleriyle tanıyorsunuz. İşte bu gerçekten ciddi şekilde ses getiren çalışmalar arasına bir yenisi daha eklendi. Kamer Kaan Avdan, kısa süre önce çalışmaları arasında yukarıda izleyebileceğiniz Windows XP 2019 Edition konsepti de ekledi. Efsane işletim sistemine modern bir dokunuş ve adeta yeni bir nefes veren çalışma, hem anıları canlandırıyor hem de bu sürümün ne kadar güzel olduğunu bir kez daha akıllara getiriyor. Renk teması ve özellikle kendisiyle beraber efsane olan duvar kağıdıyla halen hafızalardaki yerini koruyan sürüm, Microsoft’un en önemli işletim sistemleri arasında yer alıyor. Halen birçok banka ATM’sinde aktif olarak kullanılan ve zaman zaman olan sorunlarda karşımıza çıkan sürüm, bir şekilde yeniden gelse yine milyonları kendisine bağlayacak kadar seviliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Windows XP 2019 Edition maalesef gerçek olmayacak

Bir tema olarak dahi maalesef gelmeyecek bu sürüm, Kamer Kaan Avdan’ın en iyi konseptleri arasında bulunuyor. YouTube’da 100 bin aboneyi geride bırakan başarılı tasarımcının diğer çalışmalarına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.