reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro 2 ve iPhone SE 3 için tarih belli oldu iddiası

Apple‘ın en gelişmiş kulak içi kulaklığı AirPods Pro’nun yenisi, olası adıyla AirPods Pro 2 ve iPhone SE 3 için tarih belli olmuş olabilir.

Apple’ın kablosuz kulaklık pazardaki ezici üstünlüğü AirPods serisi ile devam ediyor. Aileye en son AirPods Max modelini ekleyen Apple, yakında aileyi bir modelle daha genişletmeye hazırlanıyor. İşte bu model yüksek ihtimalle isimsel olarak AirPods Pro 2 olacak ve model önümüzdeki nisan ayında resmi olarak lanse edilecek. Modelin ilk sürüm ile aynı tasarımı benimsemesi ancak genel olarak çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hatta normal AirPods’un yenisi de AirPods Pro gibi görünecek. Pro’larda ANC özelliği olacak, normal AirPods’ta ise ANC olmayacak. Bu arada iPhone SE 3 modelinin de nisan ayında geleceği iddia ediliyor. Bu model hakkında halen tam olarak bilgiler elimizde yer almıyor.

AirPods Pro 2 ve iPhone SE 3 merak uyandırırken, iPhone SE için bilinmesi gerekenler şöyle

Model 4,7 inç HD Retina 1334 x 750 piksel LCD ekran üstüne kuruluyor ve gücünü Apple A13 Bionic işlemciden alıyor. Önünde 7 megapiksel F2.2, arkasında tek bir 12 megapiksel F1.8 kamera yer alan telefon, biyometrik güvenlik tarafında ikinci jenerasyonu Touch ID parmak izi sensörünü kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

IP67 sertifikasıyla suya ve toza karşı bir seviye dayanıklı olan telefon, Qi kablosuz şarj desteğine sahip. 64 GB / 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri sunulan yeni SE, ses getirmeyi başarmış durumda. 3 GB RAM + 1.821 mAh pile sahip modelin 64 GB Türkiye fiyatı ise 5.299 TL seviyesinde karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın

İLGİLİ HABERLER