reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 2 AirPods 3

AirPods yutan ABD’li ve sonrasında başından geçenler

Apple’ın kablosuz kulaklık pazardaki ezici üstünlüğü AirPods serisi ile devam ederken, bu sefer seriden çok farklı bir haber gündemde.

Bu sefer konun merkezinde Apple AirPods yutan bir ABD’li yer alıyor. Sputnik‘te yer alan habere göre ABD’de boğaz kuruluğu şikayetiyle doktora giden bir erkeğin kablosuz kulaklığının tekini yuttuğu ortaya çıktı. Kulaklığın yemek borusunda endoskopi yöntemi ile çıkarıldığı aktarılıyor. Süreç hakkında konuşan Bradford Gauthier, “Sabah bir bardak su içmeye çalıştığımda boğazımdan aşağı inmiyordu, bu yüzden lavaboya geri tükürmek zorunda kaldım” diyor ve bir gün önce kar kürediği için soğuk algınlığı geçirdiğini düşündüğünü ancak gerçeğin bambaşka çıktığını belirtiyor. Bradford Gauthier’in AirPods’unu nasıl yuttuğu ise gerçekten çok ama çok büyük bir muamma durumunda. Ancak buna benzer bir olayın daha önce de yaşandığını hatırlatmak gerekiyor.

AirPods Pro 2 de yolda bulunuyor

Aileye en son çok pahalı AirPods Max modelini ekleyen Apple, yakında aileyi bir modelle daha genişletmeye hazırlanıyor. İşte bu model yüksek ihtimalle isimsel olarak AirPods Pro 2 ya da ikinci jenerasyon AirPod Pro olacak ve model 2021’in ilk çeyreği içerisinde kesin olarak tanıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yani kulaklık şubat ya da mart ayında görücüye çıkarılacak. Modelin ilk sürüm ile aynı tasarımı benimsemesi ancak genel olarak çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hatta normal AirPods’un yenisi de AirPods Pro gibi görünecek bilgisi uzun zamandır gündemde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla Pro’larda ANC özelliği olacak, normal AirPods’ta ise ANC olmayacak.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın

İLGİLİ HABERLER