reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro 2 tam olarak ne zaman gelecek?

Apple‘ın en gelişmiş kulak içi kulaklığı AirPods Pro’nun yenisi, olası adıyla AirPods Pro 2 için yeniden bir tarih bilgisi gündemde.

Apple’ın kablosuz kulaklık pazardaki ezici üstünlüğü biliyorsunuz AirPods serisi ile devam ediyor. Aileye en son çok pahalı AirPods Max modelini ekleyen Apple, yakında aileyi bir modelle daha genişletmeye hazırlanıyor. İşte bu model yüksek ihtimalle isimsel olarak AirPods Pro 2 ya da ikinci jenerasyon AirPod Pro olacak ve model 2021’in ilk çeyreği içerisinde kesin olarak tanıtılacak. Yani kulaklık şubat ya da mart ayında görücüye çıkarılacak. Modelin ilk sürüm ile aynı tasarımı benimsemesi ancak genel olarak çok daha iyi hale gelmesi bekleniyor. Hatta normal AirPods’un yenisi de AirPods Pro gibi görünecek bilgisi uzun zamandır gündemde yer alıyor. Söylendiği kadarıyla Pro’larda ANC özelliği olacak, normal AirPods’ta ise ANC olmayacak.

AirPods Pro 2 çok merak edilirken, firma AirPods Max ile bazı sorunlar yaşıyor

550 dolarlık yurt dışı fiyatı da çok yüksek bulunan model, hatırlarsınız kısa süre önce yaşattığı yoğunlaşma sorunu ile gündem olmuştu. İlk bilgisi geçtiğimiz haftalarda gelen bu durum, ürün yaygınlaştıkça daha fazla kişinin başına geliyordu.  Bazı kişilerde çok daha fazla oranda görülen yoğunlaşma sorunu, söylendiği kadarıyla başka markaların kafa üstü kulaklıklarında da görülebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Max içerisinde oluşan yoğunlaşmanın yani oluşan nemin / suyun kulaklıklara zarar verip vermeyeceği ise şimdilik bilinmiyor. Ayrıca modelde ciddi şekilde şikayetlerin arttığı bir pil tüketim sorunu yer alıyor. Söylendiği kadarıyla kulaklık, beraberinde gelen ve uyku moduna geçiren özel haznesi içerisinde dahi pilini çok hızlı şekilde tüketebiliyor

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın

İLGİLİ HABERLER