reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods

Popüler AirPods’un yeni versiyonu için çok ilginç iPhone iddiası

Apple‘ın Türkiye’de 899 TL fiyat etiketiyle satılan kablosuz kulaklık modeli AirPods, bugün gerçekten ilginç sayılacak bir detayla gündeme geldi

Advertisement

AirPods, teknoloji devi Apple’ın son dönemde ürettiği en beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Başta tasarımı eleştirilmesine rağmen artık alışılan ürün, piyasadaki en pürüzsüz deneyimlerden birisini sunuyor. Kablosuz kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk seçenek olan AirPods, yıl sonunda kablosuz şarj edilebilen bir şarj kutusuna kavuşuyor. İşte bu şarj kutusunun kulaklıklar yanında destekli iPhone’ları da şarj edebileceği söyleniyor. Bu gerçekten ilginç görünüyor. Çünkü boyutu gereği şarj kutusunda büyük bir pil yer almıyor. Ancak yine de acil durumlarda telefonun buradan şarj edilmesi büyük fark yaratabilir gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods 2 yolda

Dün duyduğumuz kadarıyla kulaklığı yenisi 2019 içerisinde geliyor. Tasarımsal olarak ilk modelden çok da farklı olması beklenmeyen kulaklık, gelişmiş bir kablosuz bağlantı çipiyle geliyor. Buna ek olarak yeni model “Hey Siri” komutuna da destek veriyor. Bu sayede kişiler şimdi olduğu gibi dijital asistanı aktif etmek için dokunmak zorunda kalmıyor. Bu açıdan iPhone ile HomePod‘daki sesli “Hey Siri” altyapısını kulaklığa getirecek firma, böylece daha kullanışlı bir yapı kuracak. Su geçirmez yapıda tasarlanan kulaklık, aynı zamanda biyometrik özelliklere de sahip olacak. Yani kulaklık anlık olarak nabzınıza bakacak.

Video

Kulaklığın resmi tanıtım videosu