reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10 iPhone 11

Samsung’dan iPhone 11 göndermeli Galaxy Note 10 reklamı [İzle]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, iPhone 11 modellerinin ışığında bir Galaxy Note 10 reklamı yayımladı. Firma iPhone kullanıcılarını yeni modeline davet ediyor.

Detaylı incelemesine burada yer verdiğimiz Samsung Galaxy Note 10, bünyesinde bir canlı video özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kişiler video çekerken arka planı / fonu bulanık hale getirebiliyor. Böylelikle özellikle arka ışığın yoğun olduğu yerlerde oluşan bokehler üstünden etkileyici videolar çekilebiliyor. İşte firma bu özellik üstünden yayımladığı video ile iPhone kullanıcılarını Galaxy Note 10 almaya davet ediyor. Videolar için arka planı bulanıklaştırma özelliği iPhone 11 ailesinde bulunmuyor. Bu reklam videosunda iPhone 11’lerin “eksik özelliği” üstünden gönderme yapan firma, yukarıda izleyebileceğiniz 15 saniyelik çalışmasıyla farklı yorumlar alıyor. Kimileri reklamı seviyor, kimileri ise anlamsız buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 modelleri odağında en büyük taş Honor’dan geldi

Huawei alt markası Honor’un Hindistan Twitter hesabından atılan bir paylaşımda, “Profesyonel fotoğrafçılık kol, bacak ya da böbrek kadar tutmamalıdır” ibaresine yer verildi. Yeni iPhone’ların yüksek fiyatına “böbrek satsan alamazsın” üstünden bir taş atan firma, kullandığı görselde de 11 Pro’nun kameraları ameliyathane ışığı haline getirdi.

Oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahip modeller, genel olarak çok fazla ses getirebilmeyi başarabilmiş değil. Kamera konusunda çok iddialı olan telefonlar, bunun haricinde bir yenilik getirmiyor. Esas yenilikler 2020’ye saklanıyor. 2020’de modellerin tasarımları değişiyor ve bağlantılı olarak büyük ihtimalle çentik kalıyor.

Yeni iPhone’ların tanıtım videoları