reklamı kapat

POPÜLER

apple

Samsung’dan iPhone X’u tiye alan Galaxy S9 reklamı [Video]

Samsung, Apple’ı tiye alan reklamlarına bir yenisini daha ekledi. Samsung’un paylaştığı son reklam, iPhone X kullanıcılarını kızdıracağa benziyor.

Güney Koreli şirketin yayınladığı son reklam, Galaxy S9’daki LTE performansına odaklanıyor. Bir Apple Store mağazasına giden bir müşteri, bir genius’a giderek iPhone X’un en hızlı indirme hızlarına sahip olmadığını belirtiyor. Genius ise iPhone X’un iPhone 8’den daha hızlı indirme hızı sunduğunu söylüyor. Müşteri ise telefondaki indirme hızının Galaxy S9’dan daha yavaş olduğunu dile getiriyor. Galaxy S9’u geleceğin akıllı telefonu olarak düşünen müşteriye Genius yanıt veremiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S9 ne gibi özelliklere destek veriyor?

Galaxy S8 ile benzer bir tasarım çizgisine sahip olan Galaxy S9, tek arka kamerayla gelirken, S9+’ta çift arka kameraya yer verilmiş. Sonsuz Ekran’ın altında yer alan bant ise biraz daha inceltilmiş gibi görünüyor. Her ne kadar yüzle tanıma teknolojisine sahip olsa da Samsung henüz cihazlarında parmak izi sensörünü kaldırmaya hazır değil. Bu sebeple her iki cihazın arka kamerasının altında bir de parmak izi sensörü yer alıyor. Galaxy S9, 5,8 inç boyutunda bir ekranla geliyor. QHD+ çözünürlük sunan ekran, Super AMOLED elbette. S9+ modelinde ise ekran boyutu 6,2 inç. Aynı şekilde QHD+ çözünürlük sunan cihazın Galaxy S9’da olduğu gibi ekran oranı ise 18,5:9. Galaxy S9 hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video