reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9

Samsung’dan Galaxy Note 9 üzerinden iPhone X’u taşlayan yeni reklamlar [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Apple’a ve özellikle iPhone X‘a taş atan reklamlara devam ediyor. Bu sefer yayımlanan videoların merkezinde Galaxy Note 9 bulunuyor.

Samsung, reklamlar üzerinden Apple‘a ve iPhone X’a yüklenmeyi sürdürüyor. İlk başta Galaxy S9 odağında hazırlanan Ingenius reklam serisi, bugün yeni tanıtılan Galaxy Note 9‘u da sürece dahil etmiş durumda. Daha önceki reklamlarda iPhone X’un LTE indirme hızına, olmayan kulaklık girişine, kamera performansına ve şarj sıkıntısına taş atan firma, ayrıca iPhone X’un çentiğine, microSD kart yuvası ve çoklu uygulama desteğinin olmamasına değinmişti. Yeni reklamlarda ise ilk olarak Galaxy Note 9’da da yüz tanıma sisteminin olduğu öne çıkarılıyor. Bunun iPhone X’a özel olmadığı hatırlatılıyor. Diğer reklamda ise S Pen ve Apple Pencil gündeme geliyor. Apple Pencil’ın iPhone X’da çalışmıyor olması üzerinden S Pen öne çıkarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 9’un teknik özelliklerini hatırlarsak

Model 6,4 inç boyutunda 2960×1440 piksel Super AMOLED bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü satıldığı yere göre Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alan telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ ile birebir aynı çift lensli 12 megapiksel kamera sistemi yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Modelin önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor. Telefon şu an için (!) Türkiye’de 128 GB depolama ve 6 GB RAM için 6.499 TL, 512 GB depolama ve 8 GB RAM içinse 7.499 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Yeni Videolar

Eski Videolar