reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

PTT şubelerinde Xiaomi devri başlıyor

PTT AŞ ve Xiaomi dikkat çekici bir iş birliğine imza attı. Yapılan anlaşma kapsamında PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde Xiaomi marka ürünler avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak. Kullanıcıların yeni ürünlere ulaşması kolaylaşacak.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) ve Xiaomi markasının Türkiye’nin en büyük yetkili distribütörü olan TürkMi’nin yaptığı iş birliği kapsamında akıllı telefon rekabeti kızışıyor. PTT’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şubeleri başta olmak üzere çeşitli illerdeki 100 şubesinde teknoloji standları kurulacak. Stantlarda başlangıçta Xiaomi markasının Redmi Go, Redmi 6A, Redmi 7, Redmi Note 7 model akıllı telefonlarının yanı sıra Mi Band 3 akıllı saati, Mi 5000 mAh ve Mi 10000 mAh taşınabilir şarj cihazları satışa sunulacak.

PTT ve Xiaomi iş birliği

Konuyla ilgili konuşan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise şunları söyledi: “Kurumumuz ile TürkMi arasında yapılan iş birliği ile birlikte Xiaomi marka ürünlerinin resmi Türkiye garantili satışı iş yerlerimizde başladı. Ürünlerin satışa sunulduğu işyeri sayımızın kısa süre içerisinde 100 noktaya ulaşmasını hedefliyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İş birliği hakkında konuşan TürkMi Genel Müdürü Onur Çon ise şu sözleri sarf etti: “PTT ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz kapsamında İstanbul, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinde TürkMi stantlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki beş ay içerisinde PTT’nin çeşitli illerdeki şubelerinde de TürkMi stantlarını faaliyete geçirerek, toplamda 100 noktaya ulaşmayı hedefliyoruz”