reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games What Remains of Edith Finch

Epic Games mağazasındaki kısa süreliğine ücretsiz yeni oyun [İndir]

Epic Games, çevrim içi mağazasına olan ilgiyi artırabilmek için iki haftada bir değiştirdiği ücretsiz oyun dağıtımına yeni bir isim ekledi. What Remains of Edith Finch kısa süreliğine ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir.

Epic Games, kendi çevrim içi oyun mağazası üzerinden ücretsiz oyun dağıtımına What Remains of Edith Finch ile devam ediyor. Bildiğiniz gibi Steam’in karşısına oyun geliştiricileri için daha avantajlı komisyon oranlarıyla çıkan firma, oyuncuların da kendi oyun kütüphanesini tercih etmesi için yıl sonuna kadar iki haftada bir, yeni bir oyun hediye edeceğini açıklamıştı. Subnautica ile başlayan macera Super Meat Boy ile devam etmişti. Şimdi ise “walking simulator” olarak da anılan, etkileyici bir hikaye ile oyunculardan övgüler toplayan What Remains of Edith Finch, bu listeye eklendi. Oyunun PC versiyonu, Türkiye saati ile 25 Ocak sabah 7:59’a kadar ücretsiz olarak edinilebilir. Tek yapmanız gereken Epic Games Launcher indirerek hesabınızla giriş yapıp oyunu 0 TL karşılığında satın almak. Epic Games Launcher’ı buradan indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyunun konusu

Oyun Washington’da yaşayan bir ailenin garip hikayesini konu alıyor. Finch ailesinin evinde gezerken aile bireylerine neler olduğunu anlamaya çalışıyor ve geziyi gerçekleştiren aile üyesinin başına gelenlere tanık oluyorsunuz. Steam fiyatı 31 TL olan oyun 25 Nisan 2017’de oyuncularla buluşmuştu. Geliştiriciliğini Giant Sparrow’un üstlendiği hikaye, etkileyici bir deneyimi oyuncularla buluşturuyor. Oyunun ne yazık ki Türkçe dil desteği sunmadığını da ekleyelim.

İlgili video

Oyunun fragmanı