reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile, Türkiye’deki oyuncuların yüzlerini güldürüyor

PUBG Mobile ile ilgili haberlere bir yenisi daha ekledi. PUBG Mobile’ın  Türkiye’deki kullanıcılarına bağlılığını göstermek için düzenlediği “Kurban Bayramı Dropları” etkinliğinde oyunculara çeşitli hediyeler verildi.

Online etkinlikte, oyuncular hem PUBG Mobile oyununu açtıklarında karşılarına çıkan hem de Türkiye’nin en sevilen beş oyun yayıncısının kendi sosyal medya hesaplarından paylaştığı yönlendirmeleri takip ettiler ve hediyelere kavuştular.

2-11 Ağustos tarihleri arası süren online etkinlikte çok sayıda oyuncu görevleri eksiksiz yerine getirerek katılma şansı yakaladı.

“Kurban Bayramı Dropları” etkinliği, yüzbinlerce katılımcı ile PUBG MOBILE’ın bugüne kadar yaptığı etkinlikler arasında en fazla katılıma sahip olma başarısını da gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘Kurban Bayramı Dropları’ arasında PUBG Mobile Seviye 3 Altın Kaskı, Samsung’dan çeşitli akıllı telefonlar, tablet ve kablosuz kulaklık ve Razer’dan oyuncu kulaklığı yer alıyor. Lipton Ice Tea’den çok sayıda 330ml Ice Tea kutuları, M.A.C’ten mascara ve lipstick setleri yanı sıra Vodafone’dan binlerce kişiye haftalık 5 ve 2GB internet paketi gibi hediyeler de mevcut.

PUBG Mobile yenilikleri oyuncularla buluşturmaya devam ediyor

Oyun, sıklıkla yeni güncellemeler, oyun içi etkinlikler, eşyalar ve oyun modlarına kavuşuyor. Kısa bir süre önce güncellenen Antik Gizem Modu ve bununla birlikte oyunun ilk kapalı alan haritası olan Kütüphane’yle birlikte oyuncular, oyunun keyfini farklı mod ve haritalarla çıkarmaya devam ediyor. Bu güncellemelerin yanı sıra PUBG MOBILE ekibi, Türkiye’deki oyunculara özel daha fazla Türkçe içerik ve etkinlik geliştirmek için de çalışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor