reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile yeni güncellemesiyle dünyada bir ilke imza atıyor

Dünyanın en popüler K-Pop grubu Blackpink, PUBG Mobile oyununda konser vermeye hazırlanıyor. PUBG Mobile’ın ”The Virtual” isimli ilk sanal konseri 23 Temmuz’da gerçekleşecek.

2.1 güncellemesiyle birlikte yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş ve yeni içerikler de oyuna ekleniyor. Geçmişte PUBG Mobile oyunuyla iş birliğinde olan Blackpink, gerçekleştireceği sanal konserle dünyada bir ilke imza atacak. Etkinlik, Kuzey ve Güney Amerika’da 22 – 23 Temmuz ve 29 – 30 Temmuz tarihlerinde, dünyanın geri kalanında ise 23 – 24 ve 30 – 31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Grubun hayranları grubun performansları sırasında özel yapım performans kostümlerini de satın alabilecek. Kostümler 23 Temmuz’dan 31 Ağustos’a kadar oyunculara açık olacak.

Oyuncular ücretsiz biletlerini 15 Temmuz‘dan itibaren oyun içinden temin ediyor. Biletini alan oyuncular konsere katılmak için gerekli olan Konser Kaynak Paketini önceden yükleyebiliyor. Oyuncular ayrıca sadece oyuna giriş yaparak veya temalı mücadeleleri tamamlayarak her gün çeşitli özel ödüller kazanma fırsatı olacak. PUBG Mobile için özel olarak tasarlanan ve oluşturulan özel bir parça ve yeni bir müzik videosu çok yakında oyunda ve PUBG Mobile sosyal medya kanallarında yayınlanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Güncellemeyle birlikte PUBG Mobile oyununa eklenen yenilikler

Yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş artık oynanabilir durumda. Güncellemeyle birlikte Erangel, Miramar veya Livik’te Dereceli modda temalı haritalara girilebiliyor. Bununla birlikte oyuncular, mağlup edildikten sonra savaş alanına dönmek için her maçta sadece bir kez kullanılabilecek böcek tılsımları ile ödüllendiriliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın