reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

Yeni PUBG Mobile güncellemesiyle hilecilere elveda

PUBG Mobile, rekabeti artırma ve hileceleri engellemek için geliştirdiği özelliği tanıttı. Güncelleme mevcutta bulunan izleme moduna yeni bir inceleme mekanizması getiriyor.

Bundan böyle oyun sunucusu, belirli bir oyuncunun oyun sahibinin görüşünde olup olmadığını gerçek zamanlı olarak tespit edebiliyor. Güncellenen yeni izleme sistemi ile birlikte, PUBG Mobile oyununda iki önemli hile karşıtı iyileştirme sağlanması hedefleniyor:

– Mevcut İzleme Modu manipüle edilerek yapılan hileleri engelleme
– Oyundaki şüpheli davranışları daha etkili şekilde tespit edip ortadan kaldırmak için İzleme Modu’nu geliştirme

Güncellenen izleme sistemi üç farklı rolden oluşuyor. Bu roller arasında oyun sahibi, oyun sunucusu ve izleyici rolleri yer alıyor.  Bu sistemden önce hileciler, izleme modu’nu iki cihazda kullanarak, oyun içerisindeki düşman oyuncuların yerlerini belirleyebiliyor ve haksız bir avantaj sahibi oluyorlardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni PUBG Mobile güncellemesiyle ne gibi yenilikler geliyor?

Yeni güncellemeyle bir oyuncu, oyun sahibinin görüşünde değilse yer bilgisi izleyicilerle paylaşılmıyor. Bu iyileştirme sadece izleyerek haksız hile yapma ihtimalini ortadan kaldırmıyor, aynı zamanda eklentilerin oyun verilerini değiştirmesini de engellemiş oluyor. Böylece güvenlik ve güvenilirlik güçlü şekilde sağlanmış oluyor. Buna ek olarak bu çözüm, maçları normal şekilde izleyen oyuncuların deneyimini de etkilemiyor. Önümüzdeki günlerde PUBG Mobile oyununa gelecek yeni güncellemeleri de merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor