reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile güncellemesiyle aksiyon en üst noktaya çıkıyor

0.16.0 güncellemesinden sonra PUBG Mobile merakla beklenen oyun modlarından birini daha oyuncularla paylaştı. Savaş Modu, Ağır Silah Modu’yla buluşuyor.

En sevilen mobil oyunlardan PUBG Mobile, 0.16.0 güncellemesiyle beraber oyuna eklediği Ağır Silah Modu’nu geliştiriyor. Battle Royale oyunu yepyeni bir oyun modunu EVO alanında oyuncularla buluşturdu. Ağır Silah & Savaş Modu olarak adlandırılan bu oyun modu EVO alanındaki diğer oyun modlarından farklı olarak 5. değil 10. seviye ve üstü tüm kullanıcılara açık durumda. Resmi Twitter hesabından da müjdelenen yeni oyun modu “Savaş Modu’ndaki tüm aksiyon Ağır Silah Modu’nun patlayıcı potansiyeliyle geliyor.” şeklinde açıklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni PUBG Mobile oyun modu tüm oyuncular için yayında

Yeni oyun moduna geçmeden önce Ağır Silah ve Savaş modlarını ayrı ayrı denemek isteyebilirsiniz. Savaş Modu’nun EVO alanı değil Eğlence sekmesinde bulunduğunu da hatırlatalım. Ölüm Maçları’nı anımsatan Savaş Modu’nda ağır silahlar, patlayıcılar ve daha fazlasını ekleyen bu yeni mod için ayrıca mağaza üzerinden bir güncelleme yapmanıza ise gerek yok. iOS ve Android kullanıcıları oyuna girerek oyun için modu yükleyip açabilir.

Oyun içinde Kış Festivali’nin devam ettiğini de hatırlatalım. Çeşitli ödüller, sürprizler ve Kış Festivali’ne özel etkinlikler de oyunda devam ediyor. Angry Birds iş birliğiyle sunulan sınırlı süreli oyun modları dışında Mekanik Öfke Modu da oyunda. Mekanik Öfke maçlarında araçlar da savaşa dahil oluyor.

İlginizi çekebilir

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi

İLGİLİ HABERLER