reklamı kapat

POPÜLER

PUBG MOBILE

Tüm detaylarıyla PUBG MOBILE’a bugüne kadar gelen en büyük güncelleme [İndir]

Popüler Battle Royale oyunlarından PUBG MOBILE, bugüne kadarki en büyük güncellemesiyle mobil oyuna yenilikler getiriyor.

Battle Royale rekabetinin en popüler iki isminden biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, mobil oyunu PUBG MOBILE’ı geliştirerek oyunculara daha etkileyici bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Tencent Games ve PUBG Corporation’ın geçtiğimiz gün yayınladığı yeni güncelleme, oyunun en sevilen modlarından birinci kişi görüş açısını sunuyor. Klasik Mod’da erişilebilen birinci kişi görüş açısı modu dışında yeni güncelleme silah rötuşları, Mini-Zone Arcade Modu, emojiler, Royale Pass gibi yenilikler sunuyor. Yeni güncellemeyle beraber oyuncular hem daha gerçekçi hem de daha eğlenceli bir Battle Royale deneyimi yaşama imkanı elde ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm yenilikler

Oyun hem iOS hem de Android kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Haberin en sonunda yer alan linklerden oyunu indirebilir, haberin üzerindeki videodan güncelleme tanıtımını izleyebilirsiniz. Oyuna gelen yenilikler ise şu şekilde:

Arcade Mode: Mini-Zone – Bu yeni Arcade Mod, 100 oyuncuyu üç misli silahla daha küçük bir çemberin içine bırakıyor. Bu modda, her maç yaklaşık 20 dakika sürüyor.

Cephanelik – Oyuncular artık silah istatistiklerine bakabilecek ve silah aksesuarlarının performans verilerini karşılaştırabilecek.

Royale Pass – Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak puan kazanacak ve sıralamalarını yükseltebilecek. Belirli sayıda haftalık görevi tamamlayanlar ek sandık kazanabilecek.

Uçak ve Silah Rötuşları – En büyük ‘’Royale Pass’’ seviyesine sahip olan oyuncu artık uçağın dış görünümünü seçebilecek. Ayrıca mobilde, tüm yeni silah rötuşlarının kilidi açılarak özelleştirilebilecek.

Emojiler – PUBG MOBILE artık rakibi alkışlama, rakibe sataşma ve rakibe gülme gibi yeni jest ve hareketlere sahip.