reklamı kapat

POPÜLER

OPPO UEFA

OPPO ve UEFA arasında iş birliği duyuruldu; işte detaylar

OPPO, UEFA ile iş birliğine imza atıyor. OPPO tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, önümüzdeki iki sezonu kapsayan birçok turnuvada UEFA ile iş birliği gerçekleştirecek.

Turnuvalar arasında Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa, Futsal Şampiyonlar Ligi Finalleri ve Gençlik Ligi Finalleri bulunuyor. Şirket futbol taraftarlarına Şampiyonlar Ligi sezonu süresince saha kenarına inip akıllı telefonlarıyla fotoğraf çekme imkanı da sunacak. Maçlarda elde edilen ‘İlham Anı / Inspiration Moments’ içerikleri, şirketin internet sayfasında yer alacak olan OPPO galerisinde yayınlanacak.

OPPO, UEFA iş birliğiyle ilgili açıklamada bulundu

OPPO Küresel Pazarlama Başkanı William Liu ortaklıkla ilgili şunları söyledi: “UEFA ile birlikte çalışarak UEFA turnuvaları sırasında futbol taraftarlarına ilham verecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Şirket olarak, hayatın zorluklarının üstesinden gelmemize yardımcı olacak inovasyonların gücüne inanıyoruz. UEFA’nın zorluklar karşısında mücadele etme arzusu da eklenince, bu sinerji kusursuz bir iş ortaklığına dönüşüyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

UEFA’dan konu hakkında açıklama

UEFA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein ise ”OPPO’yu dünyanın en büyük futbol kulübü turnuvası Şampiyonlar Ligi’nde ve UEFA sponsorları arasında görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Mobil teknolojilerde küresel lider OPPO ile birlikte, dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının birbiriyle iletişim kurmasına ve onlara ilham vermeye yönelik çabalarımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın