reklamı kapat

POPÜLER

Sony WF-SP800N
Sony WF-SP800N

Sony’den spor odaklı gelişmiş kablosuz kulaklık

Sony, kablosuz kulaklık pazarına yeni bir model daha ekledi. Firmadan spor ve sporcular odağında hazırlanan WF-SP800N geldi.

Sony imzalı en yeni kablosuz kulaklık WF-SP800N, pazarın en yeni modeli olarak karşımızda. Bir şarj özellikli hazne ile gelen model, kulak içi formunda ve kulaktan spor sırasında düşmeyecek şekilde tasarlanmış. Farklı renk seçenekleri sunulan ürün, IP55 sertifikasıyla tere / suya karşı dayanıklı bir seçenek ortaya koyuyor. Gürültü engelleme özelliği olan ve hazne ile beraber 18 saate kadar pil ömrü sunan ürün, 10 dakika şarj ile 1 saatlik müzik keyif getiriyor. Extra Bass profil desteği ile yüksek bass performansı vadeden kulaklık, AAC ve SBC kodek desteklerine sahip ve yurt dışında 199 dolardan satışa çıkmış durumda. Bu sesi ortama göre ayarlama özelliği olan modelin yakında Türkiye’de de satılması bekleniyor.

Sony WF-SP800N

Sony kısa süre önce de iki yeni kablosuz kulaklık tanıtmıştı

Bu yeni ürünlerden ilki olan WH-CH710N ile Sony, karşımıza kafa üstü formunda bir seçenek çıkarıyor. 200 dolarlık bir fiyatı bulunan ürün, aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip. 30mm sürücüleri ile ses performansı da yüksek olan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla pil konusunda da öne çıkmayı biliyor. WH-CH710N modelinin tam 35 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. 10 dakika şarj ile 1 saat dinleme sunan ürün, NFC ile hızlı dijital asistan butonuna da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kulak içi formunda hazırlanan 130 dolarlık diğer model Sony WF-XB700 ise 9 saatlik bir pil ömrüyle dikkat çekmişti. Özellikle yüksek bass isteyenlere hitap eden “Extra Bass” serisinin en yeni üyesi, bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Haznesi ile toplam dinleme süresini tam 18 saate çıkaran kablosuz kulaklık, WH-CH710N gibi 10 dakika şarj ile 1 saat dinleme sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni modellerine merhaba deyin

İLGİLİ HABERLER