reklamı kapat

POPÜLER

Sony kablosuz kulaklık

Sony WH-CH710N

Sony WH-CH710N

Sony WF-XB700

Sony WF-XB700

Sony’den dikkat çeken iki yeni kablosuz kulaklık

Sony, kablosuz kulaklık pazarına dakikalar önce iki yeni model daha ekledi. WH-CH710N ve WF-XB700 modelleri resmi olarak tanıtıldı.

Kablosuz kulaklık pazarı büyümeyi sürdürüyor. Bu alanın önemli isimlerden olan Sony, yeni ürünlerinden WH-CH710N ile karşımıza kafa üstü formunda bir seçenek çıkarıyor. 200 dolarlık bir fiyatı bulunan ürün, oldukça standart bir görüntüye sahip. Bu modelin en önemli özelliği aktif gürültü engelleme teknolojisi oluyor. Bu konuda çok iddialı ve güçlü olduğu aktarılan ürün, bunun için gelişmiş mikrofonlardan yardım alıyor. 30mm sürücüleri ile ses performansı da yüksek olan kulaklık, aktarıldığı kadarıyla pil konusunda da öne çıkmayı biliyor. WH-CH710N modelinin tam 35 saatlik bir pil ömrü bulunuyor. 10 dakika şarj ile 1 saat dinleme sunan ürün, NFC ile hızlı dijital asistan butonuna da sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sony WH-CH710N

Sony WF-XB700

Sony WF-XB700

Sony WH-CH710N kablosuz kulaklık kadar WF-XB700 modeli de iddialı

Kulak içi formunda hazırlanan 130 dolarlık Sony WF-XB700 ise oldukça iyi 9 saatlik bir pil ömrüne sahip. Özellikle yüksek bass isteyenlere hitap eden “Extra Bass” serisinin en yeni üyesi, bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Haznesi ile toplam dinleme süresini tam 18 saate çıkaran kablosuz kulaklık, WH-CH710N gibi 10 dakika şarj ile 1 saat dinleme sunuyor. Su sıçramalarına dayanıklı olan kulaklıkta bir gürültü engelleme özelliği yer almıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin yeni modellerine merhaba deyin